KEŞANLILAR YEMEKTE BULUŞTU 26 OCAK 2013 PDF Yazdır E-posta
Yazar Administrator   
Salı, 29 Ocak 2013 10:44

Derneğimiz Yönetim Kurulu tarafından Beyoğlu Öğretmenevinde üyelerimize ve hemşerilerimize 26 Ocak 2013 tarihinde yemek verildi. Yemeğe Dernek merkezinden servislerle hareket edillerek öğretmenevine gidildi.Yemekler beyeni ile afiyetle yenildi.Trakya ve Balkan Müziği eşliğinde tüm üyeler oynayarak streslerini attılar.

Salı, 29 Ocak 2013 11:52 tarihinde güncellendi
Devamını oku...
 
YEMEK(BEYOĞLU ÖĞRETMENEVİ)Derneğimiz Yönetim Kurulu tarafından üyelerimiz ve hemşerilerimizin katılımı ile 26 Ocak 2013 cumartesi günü saat 19.00 da Beyoğlu Öğretmenevinde yemek tertiplenmiştir. Yemeğe tüm üyelerimiz ve hemşerilerimiz davetlidir. Yemek+Servis ücreti 45TL.Yemeğe katılmak isteyen arkadaşlar Mehmet SÜRÜCÜ'ye isimlerini yazdırarak ,ücretini ödeyebilirler. İletişim Tel:05372821578-4178383 Yönetim Kurulu

 
Ayşe ASLANCA'nın Programına KatıldıkTek Rumeli Televizyonunda 'Unutulmayan Şarkılar' adlı müzik eğlence programı yapan hemşerimiz Ayşe ENGİN ASLANCA'nın programına katıldık. Neşe içerisinde konuğu Kadir Beyin ve Ayşe hanım şarkıları ile doyasıya bir gece geçirildi. Programın ilerleyen bölümünde dernek Başkan Yardımcımız M.Metin ÖZVER yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdi.

 
Aralık Ayı Kadınlar Günü yapıldıDerneğimiz Kadınlar Günü Aralık ayı toplantısı yapıldı.Toplantıya Bayrampaşa Belediye Başkanımız Atilla AYDINER'in eşleri Melahat Hanım.Başkanlık Koordinatörü Yüksel AYDIN ve eşi katıldılar.Başkanımızın Yurt dışında olması sebebiyle katılamadığını bir başka günde mutlaka geleceği belirtildi.Yemeklerin yenmesi,çayların içilmesi sohbet ortamı içerisinde devam edildi.Daha sonra başka bir etkinlikte buluşmak dileğiyle ayrınıldı.

Devamını oku...
 
Vefat (Bahriye DOĞRU)
Derneğimiz Kadınlar Kolu Başkanı Nuran BALABAN'ın annesi Bahriye DOĞRU vefat etmiştir. Cenazesi 03 Aralık 2012 tarihinde Bayrampaşa İsmetpaşa Mah. Yeşil Camiinden öğle namazı sonrası defnedilecektir. Merhumeye Allahtan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabırlar dileriz.
 
<< Başlangıç < Önceki 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Sonraki > Son >>

Sayfa 30 - 30

Günün Sözü

Türk Milleti yüzyıllardan beri hür ve müstakil yaşamış ve istiklâli yaşamak için şart saymış bir kavmin kahraman evlâtlarından ibarettir. Bu millet istiklâlsiz yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır.
Kemal Atatürk - 1922

Keşan FM Canlı

Anketler

Derneğimizin yeni sitesini nasıl buldunuz?
 

Kimler Online

Şu anda 34 ziyaretçi çevrimiçi